دوره آمادگی new GRE

(موفقیت بی سابقه 74% زبان آموزان GRE در کسب نمره 155 و بالاتر)

آزمون "جی آر ای" یا همان GRE مخفف عبارت Graduate Records Examination می باشد. همان طور که از نام این آزمون مشخص است، هدف آن سنجش توانایی ها و معلومات فارغ التحصیلان بوده و معمولا برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز می باشد. دانشگاه های آمریکایی و کانادایی معمولا داشتن نمره بالا در این آزمون را یکی از شرایط ادامه تحصیل قرار می دهند زیرا آنها معتقدند که دانشجویان علاوه بر یاد گرفتن مطالب علمی و تخصصی بایستی، قدرت استنتاج، تحلیل ریاضی و درک متون عمومی دشوار را داشته باشند. این آزمون در دو سطح General و Subject برگزار می شود که دارای 3 قسمت درک کلامی (Verbal)، کَمّی (Quantitative) و قسمت نوشتن تحلیلی (Analytic) می باشد. در قسمت کلامی معمولا تحلیل روابط بین اجزای تشکیل دهنده جملات و تشخیص روابط میان کلمات و مفاهیم مانند متضاد و مترادف کلمات است. در قسمت کمی، سوالات ریاضی نسبتا ساده ای پرسیده می شود تا توانایی های ابتدایی فرد مورد سنجش قرار گیرد. مباحث ریاضی شامل مفاهیم اولیه حساب، جبر، هندسه و تجزیه و تحلیل داده ها است. و در آخر قسمت تحلیلی در مورد تحلیل یک موضوع و مهارتهای تحلیلی نوشتاری است و به صورت نوشتاری می باشد. به عبارت دیگر از متقاضی خواسته می شود تا در مورد موضوع مشخصی متنی بنویسد و تحلیلهای شخصی خود را بیان کند. آزمون GRE بدلیل سنجش سطحی بالاتر از دانش عمومی زبان انگلیسی، معمولا دشوارتر از آزمون های آیلتس و تافل می باشد و به همین دلیل است که در کانون داوری بعد از دریافت مدرک مورد نظر آیلتس یا تافل این دوره پیشنهاد می شود. این آزمون اخیرا به نام GRE® General Test تغییر نام یافته است.
اطلاعات دوره

با انتخاب گزینه های زیر، اطلاعات بیشتری در مورد این دوره بدست آورید.

چرا این دوره را انتخاب کنم!

در انتهای این دوره:

  • • به حداقل نمره مشخص شده در انتهای آن دوره خواهید رسید. (این دوره برای کسب حداقل نمره 150 طراحی شده است.) (مراجعه به ضمانت DNI)
  • • به بالاترین نمره ممکن در تعداد جلسات و زمان صرف شده خواهید رسید.
  • • به بهترین استراتژی مهارتهای آزمون GRE و بهترین راهکارهای موفقیت دست خواهید یافت.
  • • از تجربیات اساتید مطرح GRE با سابقه تدریس بالا بهره مند خواهید شد.

دفعات برگزاری کل سال
مدت زمان هر جلسه 90/120 دقیقه
محل برگزاری DNI واحد ارم
طول دوره حداقل یک ماه
سطح از پیشرفته تا فوق پیشرفته

دوره جدید بر اساس درخواست تشکیل می گردد.

برای اطلاعات بیشتر با مشاور دوره تماس حاصل فرمایید.

  • • قبولی در دوره پیشرفته (C6) ، اتمام موفق دوره IELTS 1 / TOEFL 2 یا مشابه آن در جدول معادل سازی DNI.
  • • شرکت در آزمون تعیین سطح حضوری رایگان برای تشخیص دانش زبان انگلیسی
  • • شرکت در آزمون آنلاین تعیین سطح رایگان برای داشتن پیش زمینه از سطح احتمالی زبان انگلیسی

آموزش توسط اساتید حرفه ای

یکی از اساسی ترین رکن های با کیفیت بودن یک دوره آموزشی، استاد آن دوره است. تمامی اساتید دوره ها کاملا مجرب و برای داشتن تاییدیه تدریس در دوره ها از مراحل علمی و روانشناسی دشواری می گذرند. اساتید DNI به واقع متفاوت بوده و تمامی اساتید رسمی این مجموعه تنها در کانون داوری تدریس می کنند.

سیستم آموزشی انحصاری

سیستم آموزشی انحصاریسیستم آموزشی انحصاریسیستم آموزشی انحصاری CROSSCUT®، توسط کمیته آموزشی تخصصی که دائما در حال تحقیق، ویرایش و نوآوری در آموزش هستند در حال پیشرفت و به روز شدن است. این گروه با در نظر گرفتن معیارهای بسیاری از جمله زبان آموز بزرگسال فارسی زبان، بلوغ گفتاری، موثر بودن محتوای تدریس و ... هر روز در حال بررسی جزوات و محتوای تدریس کانون داوری هستند.

پشتیبانی بی نظیر

بخش آموزش و اداری کانون داوری برای ارایه خدمات با کیفیت از تقویم مدیریتی بسیار دقیق و منظم جهت بررسی کیفیت کارکرد تک تک زبان آموزان، استفاده کرده و از سیستم Deming Cycle جهت اداره این مجموعه و ارایه خدمات مدرن بهره می گیرد.

محیطی آرام و دوستانه

زبان آموز همیشه در کانون داوری برخوردی حرفه ای و مناسب محیط فرهنگی را دریافت کرده و تجهیزات آموزشی و رفاهی این مجموعه مقارن با مخاطبان متفاوت آن تهیه شده است.

درباره آزمون GRE® revised General Test:

آزمون عمومی GRE به منظور اندازه گیری توانایی عمومی زبان انگلیسی و مهارتهای استدلالی طراحی شده و معمولا اکثر فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در آمریکای شمالی نیاز به ارایه نمره مورد قبول GRE آن مرکز علمی دارند ( اجبار در ارایه نمره این آزمون و حداقل نمره قبولی، بستگی به موسسه یا دانشگاه مورد نظر شما دارد که در وبسایت آن مرکز موجود می باشد).

در دو قسمت استدلال کمی Quantitativeو کلامی Verbal در آزمون GRE عمومی تجدید نظر شده، نمرات دارای محدوده 130تا170 هستند. دو بخش کلامی و کمی در GRE نیز خود هر کدام شامل دو قسمت هستند. دشواری قسمت دوم هر دو بخش کلامی و کمی، بر اساس چگونگی پاسخ های شما در بخش اول همان سوال می باشد.

Analytic Writing نوشتار تحلیلی (دو مقاله 30 دقیقه ای)

اولین قسمت آزمون نوشتار تحلیلی است Analytic Writing که شامل 2 مقاله است. قسمت اول یک کار موضوعی است issue analysis و قسمت دوم یک کار استدلالی است argument که داوطلبان برای انجام هر بخش آزمون 30 دقیقه و در کل یک ساعت زمان دارد. این بخش توسط 2 یا بعضا 3 ممتحن تصحیح می شود و نمره ای از 0 تا 6 با افزایش نیم نمره ای داده می شود. بخش نوشتار تحلیلی با استفاده از کامپیوتر بوده، بخش نوشتاری تحلیلی توسط کامپیوتر e-rater و سپس یک ممتحن تعلیم دیده و بصورت دستی نمره داده می شود.ممتحن به پاسخهای بخش نوشتاری در یک مقیاس کلی از 6 نمره خواهند داد.چنانچه نمراتی که کامپیوتر و ممتحن به این بخش می دهند بیشتر ا ز یک نمره اختلاف داشته باشد آنگاه یک ممتحن سو م این بخش را نمره می دهد اگر نمره هایی که دو ممتحن اول در نظر گرفته اند بیشتر از یک نمره اختلاف نداشته باشد آنگاه از هر دو نمره میانگین گرفته و به نزدیکترین نمره گرد می شود.

استراحت (10 دقیقه)

Verbal Reasoning استدلال کلامی (دو بخش 30 دقیقه ای هر کدام 20 سوال)

هر بخش شامل ترکیبی از سوالات درک مطلب خواندن، تکمیل متن، و جملات هم ارزی است. سوالات درک مطلب خواندن شامل سوالات تک پاسخی، چند پاسخی ، یا سوالات تکمیل متن هستند که می توانند دارای یک تا سه جای خالی باشند.

Quantitative Reasoning استدلال کَمّی (دو بخش 35 دقیقه ای هر کدام 20 سوال)

هر بخش از استدلال کمی (یا بخش ریاضی GRE) شامل ترکیبی از سوالات چند گزینه ای، تجزیه و تحلیل کمی و سوالات ورودی کاربر است.

Unscored Section بخش آزمایشی

این بخشی است که شامل نمره ای در آزمون نیست و ممکن است در یکی از 2 بخش کلامی یا کمی گنجانده شود. جای دقیق این قسمت مشخص نیست و شما از بیشتر شدن تعداد سوالات هر بخش متوجه می شود که این قسمت اضافه شده است. بنابراین برای مثال شاید آزمون شما به صورت سوالات ریاضی-کلامی-ریاضی-کلامی-آزمایشی و یا کلامی-ریاضی-آزمایشی-ریاضی-کلامی باشد و نتوان جای قسمت آزمایشی را حدس زد و داوطلب بایستی همه سوالات را با حداکثر توان خود پاسخ دهد. هدف از این قسمت آزمایشی، تحلیل و بررسی سوالات آزمون های آینده می باشد. قسمتی تحت عنوان پژوهشیresearch نیز وجود دارد که آخرین قسمت آزمون است که در ایران اجرا نمی شود.

نتایخ آزمون کاغذی معمولا پس از یک ماه و آزمون کامپیوتری دو هفته پس از آزمون در پروفایل داوطلب بصورت آنلاین در وبسایت www.ets.org قابل مشاهده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمونه سوالات قبلی، به نمونه آزمونهای آزمایشی سایت www.ets.org تحت عنوان PowerPrep® رجوع کنید. آنها را دانلود کرده و به دفعات امتحان دهید.

وبسایت برگزار کننده آزمون OET

به وبلاگ آموزشی DNI رجوع کنید برای:

  • • برخی موضوعات قابل دانلود در مورد این دوره
  • • برخی وبسایت های مفید که منابع رایگان در مورد این دوره به شما می دهد
  • • آزمون، منابع آموزشی و موضوعات خواندنی بسیار زیاد که هر روز به آنها اضافه می گردد.

به لیست قیمت ها برای اطلاعات بیشتر رجوع کنید.

© DNI 2020.کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت محفوظ است.طراح سایت hassan.zahed@gmail.com
شرایط و ضوابط

تغییر استایل

نوع صفحه
انتخاب رنگ
انتخاب طرح
انتخاب پس زمینه