دوره آمادگی تافل

(موفقیت بی سابقه 98% زبان آموزان تافل در کسب نمره 80 و 64% در کسب نمره 90)

مجموعه کتاب های تالیفی آمادگی آیلتس سیستم انحصارییکی از معتبر ترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی که در هزاران مرکز علمی، موسسات و دانشگاه ها شناخته شده است و در بیش از 130 کشور دنیا برگزار می شود، "آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه" یا همان تافل است. تافل در کانون زبان داوری دارای طرح درس ابتکاری و فشرده است و تکنیک های موثر مهارتهای آزمون که متقاضی در کوتاه ترین زمان ممکن به حداکثر نمره خود دست می یابد. آمار درخشان 3 سال اخیر حاکی از این موفقیت و تفاوت است.

اگر قصد رسیدن به موفقیتی مشابه با متقاضیان فارغ التحصیل دوره تافل DNI را دارید و یا به نمره مورد نظرتان نرسیده اید، یقینا این دوره برای شما بهترین انتخاب است.
اطلاعات دوره

با انتخاب گزینه های زیر، اطلاعات بیشتری در مورد این دوره بدست آورید.

چرا این دوره را انتخاب کنم!

در انتهای این دوره:

 • • به حداقل نمره مشخص شده در انتهای آن دوره خواهید رسید. (دوره اول برای حداقل نمره 80 و دوره دوم برای کسب حداقل نمره 90 طراحی شده است.) (مراجعه به ضمانت DNI)
 • • به بالاترین نمره ممکن در تعداد جلسات و زمان صرف شده خواهید رسید.
 • • به بهترین استراتژی مهارتهای آزمون تافل و بهترین راهکارهای موفقیت دست خواهید یافت که قطعا در جایی مشابه به آنها نخواهید رسید.
 • • از تجربیات اساتید مطرح تافل با سابقه تدریس بالا بهره مند خواهید شد.

دفعات برگزاری کل سال
مدت زمان هر جلسه 90/120 دقیقه
محل برگزاری DNI واحد ارم
طول دوره حداقل یک ماه
سطح از فوق متوسط تا فوق پیشرفته

هر ماه طبق تقویم آموزشی، یکبار دوره جدید شروع می شود.

 • • قبولی در دوره فوق متوسط (C4) یا مشابه آن در جدول معادل سازی DNI.
 • • شرکت در آزمون تعیین سطح حضوری رایگان برای تشخیص دانش زبان انگلیسی
 • • شرکت در آزمون آنلاین تعیین سطح رایگان برای داشتن پیش زمینه از سطح احتمالی زبان انگلیسی

آموزش توسط اساتید حرفه ای

یکی از اساسی ترین رکن های با کیفیت بودن یک دوره آموزشی، استاد آن دوره است. تمامی اساتید دوره ها کاملا مجرب و برای داشتن تاییدیه تدریس در دوره ها از مراحل علمی و روانشناسی دشواری می گذرند. اساتید DNI به واقع متفاوت بوده و تمامی اساتید رسمی این مجموعه تنها در کانون داوری تدریس می کنند.

سیستم آموزشی انحصاری

سیستم آموزشی انحصاریسیستم آموزشی انحصاریسیستم آموزشی انحصاری CROSSCUT®، توسط کمیته آموزشی تخصصی که دائما در حال تحقیق، ویرایش و نوآوری در آموزش هستند در حال پیشرفت و به روز شدن است. این گروه با در نظر گرفتن معیارهای بسیاری از جمله زبان آموز بزرگسال فارسی زبان، بلوغ گفتاری، موثر بودن محتوای تدریس و ... هر روز در حال بررسی جزوات و محتوای تدریس کانون داوری هستند.

پشتیبانی بی نظیر

بخش آموزش و اداری کانون داوری برای ارایه خدمات با کیفیت از تقویم مدیریتی بسیار دقیق و منظم جهت بررسی کیفیت کارکرد تک تک زبان آموزان، استفاده کرده و از سیستم Deming Cycle جهت اداره این مجموعه و ارایه خدمات مدرن بهره می گیرد.

محیطی آرام و دوستانه

زبان آموز همیشه در کانون داوری برخوردی حرفه ای و مناسب محیط فرهنگی را دریافت کرده و تجهیزات آموزشی و رفاهی این مجموعه مقارن با مخاطبان متفاوت آن تهیه شده است.

تافل اینترنتی (TOEFL iBT) چیست؟

آزمون «تافل اینترنتی iBT» در اواخر ۲۰۰۵ معرفی شد و به میزان قابل توجهی جایگزین دو نوع دیگر «تافل کامپیوتریCBT» و «تافل کاغذیPBT» گردید. این آزمون ابتدا در کشورهای آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان و ایتالیا برگزار گردید و از سال ۲۰۰۶ به کشورهای دیگر نیز بتدریج راه یافت. آزمون «تافل کامپیوتری» یا CBT در سپتامبر ۲۰۰۶ متوقف شد.

کل آزمون دارای دو گونه آکادمیکدر آزمون اینترنتی شرکت کنندگان بایستی در تاریخهای مشخص شده در محل حوزه آزمون حضور پیدا کرده و از طریق اینترنت آزمون را برگزار کنند. اعتبار مدرک این آزمون دو سال است ولی این آزمون دارای تفاوتهایی می‌باشد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخلاف تافل قدیمی که بیشتر تأکید بر روی گرامر بود، این آزمون تمامی چهار مهارت زبانی مانند آزمون آیلتس را پوشش می‌دهد.
 • فاصله زمانی بین شرکت در آزمون و دریافت نتیجه بر روی اینترنت حدود دو هفته می‌باشد.
 • این آزمون هر ماه چند بار برگزار شده و داوطلبان آزادی عمل بیشتری در انتخاب تاریخ آزمون دارند.

نتایج امتحاناین آزمون ۴ ساعته بوده و دارای ۴ بخش است. هر بخش ممکن است یک یا حتی چندمهارت را مورد آزمایش قرار دهد. یادداشت برداری در این روش بر خلاف روش تافل کاغذی مجاز و بسیار حائز اهمیت است.

1. مهارت خواندن (Reading Comprehension)

این قسمت دارای ۳ الی ۵ متن بلند و سوالاتی در مورد این متنها است. موضوع متن‌ها آکادمیک بوده و معمولاً در کتابهای دانشگاهی یافت می‌شوند. سوالات عمدتاً در مورد موضوع اصلی متن، جزئیات، برداشت‌ها، نحوهٔ دیگر بیان جملات، جایگذاری جملات، واژه‌های مترادف می‌باشد. در آزمون ibt دانشجو باید مهارت‌هایی نظیر خلاصه برداری، برداشت سریع ایده‌های اصلی و جدولبندی را دارا باشد. به طور کلی نیازی به اطلاعات قبلی در مورد متن نیست اما اطلاعات قبلی می‌تواند کمک کننده باشد.

۲. مهارت شنیداری (Listening Comprehension)

این بخش شامل شش متن می‌باشد؛ دو مکالمهٔ دانشجویی و چهار متن نیز شبیه‌سازی کلاس درس دانشگاهی و مباحثات است.

۳. مهارت گفتاری (Speaking Comprehension)

این بخش مجموعاً شامل شش قسمت است؛ دو قسمت مستقل که در هرکدام از آنها یک سؤال دربارهٔ زندگی آکادمیک مطرح می‌شود و دانشجو باید در مورد آن صحبت کند. چهار قسمت هم به صورت مجتمع است که بخشهای reading،listening همراه با بخش speaking وجود دارد. در این بخشها دانشجو باید در مورد خلاصهٔ متنی که می‌خواند یا می‌شنود و یا ایده‌های جدید خود در مورد این متون صحبت کند. این صحبت‌ها باید دقیق، واضح و دارای تجزیه و تحلیل دقیق از اطلاعات ارائه شده باشد.

۴. مهارت نوشتاری (Writing Comprehension)

این بخش شامل دو قسمت است. یک قسمت مجتمعintegrated و یک قسمت مستقلindependent . در بخش مجتمع دانشجو باید متن آکادمیکی را بخواند، سپس به ادامهٔ آن گوش دهد و بعد از آن نظرات خود را در مورد متن بنویسد. در بخش مستقل نیز دانشجو یک مقالهٔ شخصی در مورد سؤال ارائه شده می‌نویسد.

نمره هر یک از مهارت‌ها بین ۰ تا ۳۰ بوده و در مجموع نمره بین ۰ تا ۱۲۰ است. نمره ۷۹ یا ۸۰ این آزمون معادل ۵۵۰ آزمون کاغذی شناخته می‌شود که برای ورود به اکثر دانشگاه‌ها در مقطع تحصیلات تکمیلی مورد نیاز است.

اطلاعات بیشتر به انگلیسی وفارسی در مورد آزمون آیلتس .

مکانهای برگزاری آزمون آیلتس در ایران و شیوه ثبت نام.

به وبلاگ آموزشی DNI رجوع کنید برای:

 • • برخی موضوعات قابل دانلود در مورد این دوره
 • • برخی وبسایت های مفید که منابع رایگان در مورد این دوره به شما می دهد
 • • آزمون، منابع آموزشی و موضوعات خواندنی بسیار زیاد که هر روز به آنها اضافه می گردد.

به لیست قیمت ها برای اطلاعات بیشتر رجوع کنید.

© DNI 2020.کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت محفوظ است.طراح سایت hassan.zahed@gmail.com
شرایط و ضوابط

تغییر استایل

نوع صفحه
انتخاب رنگ
انتخاب طرح
انتخاب پس زمینه